להרוג את אלוהים

להרוג את אלוהים מייקל ג'קסון גוסס. יש לו דימום במעיים והוא זקוק להשתלת ריאה. בטח אוהל החמצן שבו ישן הרס לו אותה, ומיץ ישו את הדבר השני. או שמא משהו אחר ולא ידוע… מי מנסה להרוג את מייקל ג'קסון ומה היה חטאו הגדול שנגזרו עליו ייסורים כאלה? אני מחזיר אתכם אל פוסט שכתבתי לפני כמה זמן על ההשוואה בין מייקל ג'קסון ל"משיחים" אחרים, עם דגש על עוזי משולם. משהו מצלצל לי מאוד מוזר בקשר בין המצב הבריאותי הרעוע של שניהם לאחר מעשה, הייסורים הכפויים, הירידה שלהם למחתרת, הציפיה לביאה השניה שלהם (קאמבק?), ובעיקר הצליבה התקשורתית והממוסדת שנעשתה להם. הנראטיבים שונים אבל זהים, וכוללים יסודות משיחיים מובהקים שאני יכול לכתוב עליהם עוד מגילות ; ובאותה הזדמנות אני מחזיר אתכם לפוסט נוסף שכתבתי על הריקוד כסמל לחתירה לאמת. כלומר, ככלי פולחני בדרך להתגלות מיסטית שלמישהו יש אינטרס שרק חלק מהאנשים, אנשי שלומו, יוכלו לחוות והאחרים לא. הרפרנס שנתתי אז היה חטא העגל שהוגדר חטא רק כי האנשים שרקדו, עשו את זה בצורה לא מבוקרת ולא מורשה. שימו לב למודעה הזאת (אחרי הקליק), ולחטא הנורא בו מואשמת האחיינית הסוררת שבסך הכל רוקדת. היא עומדת על סף הגיהנום, היא סוגדת לשטן. אלוהים ישמור! ואני חושב: אלוהים ישמור מהרשעים שמדברים בשמו.

להרוג את אלוהים

 • להרוג את אלוהים
 • להרוג את אלוהים
 • להרוג את אלוהים
 • להרוג את אלוהים

2 thoughts on “להרוג את אלוהים

 1. נמרוד הגיב:

  אני די משוכנע שהמודעה שצירפת היא פרודיה:

  premarital sex, drinking, smoking, voting pro-choice, and driving foreign cars.

  בנוסף, אין מקום בשם Ned Beatty, Wyoming

  בכל מקרה – זאת פרודיה עשויה היטב, ובהחלט אמינה בהתחשב בנפשות הפועלות…

 2. אבי לבקוביץ הגיב:

  כנראה שלא קראתי את תוכן המודעה עד כדי כך טוב, בשביל לדעת אם היא פארודיה או לא, אבל זה שהכנסיה הזאת קיימת ובראשה עמד המטיף הידוע לשמצה ג'רי פאלוול זה ברור (וגם מה הדעות שלו בעניין – לרקוד זה הפקרות ופריצות).

  בכלל אני אוהב את הדיאלקטיקה הזאת של פריצות והשמת סייגים. הדת רוצה לסגור ולהסתיר, לנעול הכל בבתים. תרבות הנגד רוצה לפתוח, לפרוץ גדרות, אין רע בפריצות הזאת כי אז מה שרוצים להסתיר בבית גלוי לעיני כל. מה שרוצים להסתיר בבית זו "האמת", וזה גם מה שרוצים לגלות. הבעיה היא שמישהו מגדיר את זה כרשע אולטימטיבי. הוא הרשע בעצמו.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.