דייב גהאן כמשיח

ובכן, לא רק ג'ון לנון, לא רק בוב מארלי, לא רק מייקל ג'קסון. גם לדייב גהאן יש נראטיב ישו. במקרה של דייב גהאן, הוא נאבק בהתמכרות, עבר דרך ייסורים ובאיזה שהוא שלב מת. אמנם לא לשלושה ימים אלא רק לשתי דקות. אבל אז קם לתחיה.

על שתי הדקות האלה נכתב שירו "Two Minutes Warning". שמתאר אותו כמי שירד מהשמיים לזמן שאול, לשתי דקות, שאחריהן יהיו עוד שתי דקות ואז ישוב לעד לשמיים. שתי הדקות הראשונות מסמלות את הקריירה של דפש מוד עד לאלבום "Songs of Faith and Devotion". שתי הדקות לאחר מכן, הן אותה הקומה. ולאחריהם הוא קם לתחיה, באלבום "Ultra" שבאופן מפתיע ביותר נכנס למצעד הפזמונים בדיוק בחג הפסחא של 1997. ועד שהוא עולה בחזרה לשמיים עוברים 40 ימים שהם בעצם כל הקריירה של דפש מוד מאז 1997 ועד היום. אחד מארבעה זה כמובן חבר אחד ברביעיה שהיתה אז דפש מוד שנשאר "למעלה". או לחלופין, חבר אחד ברביעיה שעזב בדיוק עם צאת האלבום "Ultra" (ובמקרה גם כתב את השיר "Two Minutes Warning").

"עלות השחר של השנה החדשה, מסמנת את הזמן עבור אלה שהבינו. שרק אחד מארבעה יהיו עדיין כאן, בזמן שאנחנו הולכים יד ביד. ברוך הבא לשתי הדקות האחרונות שלך, ושתי דקות אחר כך, כשהגיע הזמן, ימי ספורים".

  • דייב גהאן כמשיח
  • דייב גהאן כמשיח
  • דייב גהאן כמשיח
  • דייב גהאן כמשיח

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.