תזונה מחזורית

היד הנעלמה הקפיטליסטית תשיב את הסדר החברתי לכנו. הסיבה טמונה בכך שבעתיד, עם התדלדלות מקורות המים והמחיה, אנשים יאכלו פחות. האוכל והשתיה יתייקרו, ורק לעשירים יהיה את הכסף על מנת לאפשר לעצמם את המותרות שנקראים אוכל תעשייתי. העניים, במידה וכמובן לא ימותו ברעב (אבל קהילת העמים לא תתן להם לעשות את זה) יאכלו רק אוכל טבעי, בסיסי – ויהיו בריאים. כל מה שהם יאכלו הוא לחם צר ומים לחץ, במשורה. ללא סוכר, ללא שומני טרנס, ללא כולסטרול וצבעי מאכל. רק צריך לחנך אותם לשמור על תזונה נכונה, עשירה בסיבים ובויטמינים, כדי שהתזונה הלקויה והתעשייתית שאליה התרגלו כיום, לא תשפיע על התקופה שבה לא יהיה להם את ה"מותרות" הללו והם יחזרו לאוכל הבסיסי. העשירים, שימשיכו לאכול סעודות שחיתות, הם אלה שיהיו חולים.

אבל אני חושב על השלב הבא. על מנת שאותם עשירים יהיו בריאים, הם יפסיקו לצרוך את האוכל התעשייתי. ואז הביקוש אליו יקטן, כי גם העניים לא יצרכו אותו, ומכאן שהמחיר יפחת. ואולי אז המעגל יחזור לשלב בו העניים אוכלים אוכל פחות בריא כי פתאום זה זול ויש להם כסף. בכל אופן, שיהיה ברור לכולם שמוות במחנות הפליטים לא מגיע מרעב כיום, אלא ממחלות וחוסר היגיינה. רק בגלל חוסר המודעות וההקפדה. מודעות שכזו תציל חיים רבים, זה עניין של חינוך.

 • תזונה מחזורית
 • תזונה מחזורית
 • תזונה מחזורית
 • תזונה מחזורית

5 thoughts on “תזונה מחזורית

 1. מאיה הגיב:

  במדינות עולם שלישי כבר היום אין תזונה תעשייתית
  ואין להם מחלות של העולם המערבי ובכל זאת יש להם מחלות אחרות.
  במקביל דווקא אנשים במעמד גבוה אוכלים אוכל בריא וטבעי שעולה יותר מהאוכל התעשייתי וסובלים פחות מבעיות כמו השמנת יתר, לחץ דם גבוה, עודף כולסטרול, מחלות לב וכ'ו…
  בעתיד לפי דעתי המצב יהיה יותר קיצוני לעשירים יהיה אוכל (נקודה) ועניים…פשוט לא יאכלו…

 2. אבי לבקוביץ הגיב:

  במדינות העולם השלישי אין היגיינה ומים זורמים. זו הבעיה היחידה שלהם. אם היתה – הם היו חיים הרבה יותר טוב. כי אין שם גם זיהום אוויר.

 3. מאיה הגיב:

  מממ…. אבל יש להם מחלות אחרות כמו מחלות מין שכאן אין. ואני אגיד לך מה העולם למד: כמה שתמצא תרופות למחלות תמיד יבואו חדשות או שחיידקים ווירוסים יתחזקו אל מול התרופות ואז התרופה לא תהיה יעילה כנגדם יותר.

 4. אבי לבקוביץ הגיב:

  אבל בינתיים יש מחלות שונות במקומות שונים. אם תהיה תזונה אחידה, יהיו מחלות אוניברסליות

 5. מאיה הגיב:

  לא יכולה להיות תזונה אחידה מכיוון שיש גורמים שולטים אחרים בנושא הזה כגון: לאום, איזור גאוגרפי, גידולים שמתאימים לאיזורים מסויימים, השפעות דתיות ופולחניות

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.