פצצת סרחון

מכונת המניפולציות מפציצה. אז בּוּם קָרנָבַל! בהתחלה שב"ק ס' אמרו שאין סיכוי שהם מתאחדים כי אין זמן, אחר כך אמרו שוואלה פתאום היה זמן אבל אין סיכוי שהאיחוד יהיה יותר מחד פעמי, אחר כך אמרו שוואלה בא להם עוד אבל אין סיכוי שזה יהיה יותר מהופעות. עכשיו אומרים שוואלה פתאום מסתבר שיש אפילו אלבום אבל… אבל… מה עוד אפשר לומר? שבכל פעם הם מנסים למשוך אותנו יותר, ולגרום לנו יותר לצפות, כדי להפוך את הפצצה הבאה שהם מטילים להייפ הרבה יותר גדול? המעניין הוא שעל החשיפות והלחשושים תמיד אחראי רפי ברבירו מוויינט, כלומר הפצצה מתפוצצת בטריטוריה מסויימת שלאף אחד אחר אין כניסה אליה (ומי שכן נכנס, פולש לשטח סטרילי ומפר אמברגו).

ההייפ נראה כל כך מעושה ומניפולטיבי, שאני לא יכול להרשות לעצמי לפרגן ולהעתיק את הקומוניקט מילה במילה. "ציפיה מורטת עצבים"? "המופע הגדול שיחתום את הקיץ"? "סנסציוני ובלתי נשכח"? זה יותר כמו פסטיבל חמדני שכרטיס אליו עולה 249 ש"ח, הכי אנרכיסטי וסמולני כמו שמוקי אוהב, אותו מוקי שהוציא אלבום באמא של כל הקפיטליסטים, ארומה מיוזיק בר. בקיצור – האיחודים של שב"ק ס' זה בערך כמו האיחודים של תיסלם ומשינה. הווה אומר, נחמד ואפילו מרגש, אבל זה כמו לצעוק זאב זאב.

בכל אופן, הכינו את המצנחים כי ב-4.10 יופיעו ביחד עם שב"ק ס' על אותה הבמה גם היהודים, מוש בן ארי ופישי הגדול. ויוזלס איי.די יחממו, וכל זה יהיה בהאנגר 11 ויעלה כאמור מינימום 149 ומקסימום 249. וכמובן, שני שירים ניתנים להורדה באיכות שידור כאן – "לעוף כמו ציפור" ו-"בום קרנבל".

  • פצצת סרחון
  • פצצת סרחון
  • פצצת סרחון
  • פצצת סרחון

One thought on “פצצת סרחון

  1. מני רחמני הגיב:

    חזק ואמץ

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.