תחל שנה וברכותיה

תחל שנה וברכותיה זהו, חברים. הבטא מתה. אנחנו משיקים את האתר. אנחנו עושים את זה באהבה גדולה – לחיי הרשת, לכתיבה, למוסיקה, לתרבות, לקהילה הישראלית. אנחנו שופעים אהבה ומקווים שהאהבה תהיה שופעת כלפינו בחזרה. אם תרצו לעזור, לנו לעזור לאחרים, לנו לעזור לכם, לסייע בכלל, זה יהיה נחמד מאוד. רצון טוב יצטרף לרצון טוב וביחד נהפוך את הרשת למקום יותר נעים ומפרגן.

פרגון הוא ערך נעלה, כולנו כאן בשביל להגשים אותו. זו מטרתנו ולכך אנחנו שואפים. זוהי תועלת, אנחנו מעריכים אותה מאוד. מבחינתנו תועלת היא לתת פידבק טוב, תועלת היא לשתף חוויות, תועלת היא להעלות חיוך. תועלת היא גוד וייבס. ואנחנו כאן כדי לגרום להם להיות כאן ולהשאר. אנחנו רוצים לתרום, אנחנו רוצים גם להשפיע. אנחנו רוצים להפוך את הרשת למקום יותר אמיתי. והאמת שלנו היא אלטרואיזם, תרומה ללא בקשת תגמול. תרומה בלב שלם, תרומה טהורה וחופשית. אנחנו מאמינים בחופש וברצון טוב.

מה עושים כדי לעזור לנו לעזור?
מתדלקים אותנו בידע, בכתובת הזו
נותנים משוב כלשהוא בכתובת הזו
מסתכלים קצת מסביב, בדפים הפנימיים של האתר
קוראים מעט על הקהילה ועל ערכיה
אם רוצים מצטרפים, אם רוצים כותבים
מחייכים, נושמים אוויר ומפרגנים

פרגון הוא גם תרומה פעילה לאתר. זוהי אינה תחינה. אנחנו מאמינים בתרומה שרירותית, כל אחד תורם מה שבא לו ומתי שבא לו. אבל ראוי לזכור, הבלוג הזה נועד להיות קבוצתי למטרה אחת: פוריות ודיון. ללא אינפוטים נוספים, הבלוג לא יהיה קבוצתי, והאתר לא הגיע לייעודו המלא. נכון, האתר עדיין יהיה שופע בתכנים, אבל זה בדיוק המבדיל אותו בין בלוג של אחד לבין בלוג של כולם. השיתוף. אנחנו מאמינים בו ובשוויון. אנחנו תומכים, אנחנו נהנים. אנחנו מודים. בהצלחה, שנה טובה. ברכות, שנדע רק מהן!

מצ"ב: הודעת ההשקה

 • תחל שנה וברכותיה
 • תחל שנה וברכותיה
 • תחל שנה וברכותיה
 • תחל שנה וברכותיה

One thought on “תחל שנה וברכותיה

 1. אלונזו הגיב:

  מזל טוב ובהצלחה!
  כל הכבוד על היוזמה …
  המון ריספקט ללבקוביץ ורחמני 🙂

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.