מכירת חיסול

חדש ובחינם: אלבום הבכורה של התקליטן והמפיק הירושלמי דיי ג'י קארס להורדה באתרו. די ג'יי קארס פעיל בסצינת ההיפ-הופ הישראלית מתחילת שנות האלפיים, וגם בקהיליית המוסיקה האלטרנטיבית. הוא ניהל את פורום מוסיקה אלטרנטיבית ב-Ynet בזמנו, כיד ימינו של סייברסוניק, וגם מכר בחנות המיתולוגית בלאנס בירושלים. בין השאר הוא מוכר כמי ששיתף פעולה עם סגול 59, טאבו פלוס ושאנן סטריט באלבומיהם.

"מכירת חיסול" מזגזג בין אלקטרוניקה, היפ–הופ, מוסיקת נשמה, R&B ו"קטעי נוסטלגיה" מתקליטים עבריים ישנים. רשימת האורחים באלבום היא מגוונת וכוללת את: DAM, הרכב ההיפ-הופ הוותיק מלוד, טאבו פלוס ואבי אשכנזי מקולקטיב ההיפ-הופ 51%, הסופר והמשורר המוערך, שמעון אדף (שכתב את מילות השיר "סיפורים"), הרכב הפולק, Visiting Hours, יזהר כהן (שדגימה מקולו מופיעה בשיר "סוגר בריח"), איש הדג נחש, שאנן סטריט והזמרת גליה ירון.

את האלבום ניתן להוריד בחינם דרך האתר של די ג'יי קארס: caressrecordings.com, הוא יוצא כריליס ה-27 של "משהו על הדרך" מיסודה של הקבוצה הירושלמית "מקלטתקליטים". האלבום ניתן לרכישה במהדורה מוגבלת (שכוללת גם די ג'י סט שמתמקד במוסיקה ישראלית משנות ה-70) דרך חנות האינטרנט של האוגנדה, ובקרוב גם דרך אתר הבייסמנט ובחנויות האוזן השלישית.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
  • Google Bookmarks

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.