אינטרפרטציות צ'לו

לפני כשנתיים יצאה מאיה בלזיצמן עם מופע מצליח שהפך לאלבום שכולו שיר אהבה למועדון הרוקסן – מחווה לרוק של שנות ה-90 העליזות והמיתולוגיות. כעת, ביחד עם המתופף מתן אפרת, היא מעלה מעין מופע המשך עם מגוון אקלקטי של שירים שהמשותף לכולם הוא אהבתם של שני המבצעים שהעניקו להם פרשנות חדשה ומעניינת על צ'לו ותופים. השניים יופיעו מחר, 29/1, בגלריה במוזיאון ת"א בשעה 21:00 עם שירים כגון "change the world", "girls just want to have fun", "just the way you are", "paranoid android", "סקס אחר", "דברים שרציתי לומר" וכו'.

"הקונספט החדש הוא ליצור הופעה מינימליסטית. צ'לו ותופים בלבד", היא מסבירה על המופע. "רציתי לבדוק את גבולות הצ'לו ולברר עם עצמי איך אפשר להשתמש בו ככלי הרמוני שמצליח לספק את ההרמוניה של השיר בצורה המתאימה והנכונה ביותר לסיטואציה. כך התחלתי מחקר שלם חדש שבודק גבולות. אם זה תוך שימוש באפקטים, או בנגינת צליל אחד בלבד לכל האורך. אם זה בפריטה על המיתרים או בשימוש במכשיר הקלטה תוך כדי נגינה והכפלה של תפקידים, ועוד ועוד".

לכבוד המופע החדש והפיכתו של מוזיאון ת"א לאכסניה קבועה להופעתם (לטענתם, לראשונה הופעת רוק אינטימית בגלריה), חושפים השניים קליפ לשיר "Nature Boy", שירו הידוע של נאט קינג קול. צפו.

  • Facebook
  • Twitter
  • email
  • Google Bookmarks

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.